Reveal.js (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: None
vi: Không có

en: Default
vi: Mặc định

en: Visible
vi: Hiện

en: Loop
vi: Lặp

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Hidden
vi: Ẩn

en: ms
vi: mili-giây

en: Fade
vi: Mờ

en: Slide
vi: Trượt

en: Slow
vi: Chậm

en: Fast
vi: Nhanh

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Keyboard shortcuts
vi: Phím tắt

en: Simple
vi: Đơn giản

en: About
vi: Giới thiệu

en: Zoom
vi: Thu/Phóng
