Reveal.js (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: None
ca: Cap

en: Default
ca: Per defecte

en: Loop
ca: Bucle

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Hidden
ca: Ocult

en: White
ca: Blanc

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Keyboard shortcuts
ca: Tecles de drecera

en: About
ca: Detalls

en: Progress bar
ca: Barra de progrés
