Reveal.js (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: None
lv: Nav

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Visible
lv: Redzams

en: Loop
lv: Cilpa

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Hidden
lv: Slēpts

en: White
lv: Balts

en: Installed
lv: Instalēts

en: About
lv: Par

en: Zoom
lv: Tālummaiņa
