Revealjs Node (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Example
cs: Příklad

en: Font size
cs: Velikost fontu
