Revealjs Node (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Example
fi: Esimerkki

en: Font size
fi: Fontin koko
