Revealjs Node (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Example
tr: Örnek

en: Font size
tr: Yazı tipi boyutu
