Revealjs Node (2.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Example
vi: Ví dụ

en: Font size
vi: Cỡ chữ

en: white
vi: trắng

en: black
vi: đen
