Revealjs Node (2.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Example
fr: Exemple

en: Font size
fr: Taille de police

en: Presentation
fr: Présentation

en: white
fr: blanc
