Revealjs Node (2.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Example
my: ဥပမာ

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား
