Revealjs Node (2.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Example
gl: Exemplo

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: Presentation
gl: Presentación
