Revealjs Node (2.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Example
oc: Exemple

en: Font size
oc: Talha de la poliça
