Reviewer (1.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: ID
hu: Azonosító

en: Reason
hu: Ok

en: About
hu: Leírás

en: Result ID
hu: Eredmény azonosító
