Reviewer (1.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Development
ru: Разработка

en: Message
ru: Сообщение

en: Reason
ru: Причина

en: About
ru: Информация

en: Result ID
ru: ID результата
