Reviewer (1.1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Development
az: Develop

en: Message
az: Mesaj

en: ID
az: İD

en: Ignore
az: İqnor et

en: About
az: Haqqında
