Reviewer (1.1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Ignore
de: Ignorieren

en: Reason
de: Grund

en: About
de: Über

en: Result ID
de: Ergebnis-ID

en: Reviewer
de: Überarbeiter

en: Show:
de: Anzeigen:
