Reviewer (1.1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Message
pl: Wiadomość

en: Ignore
pl: Ignoruj

en: Reason
pl: Powód

en: About
pl: O stronie
