Reviewer (1.1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Message
ro: Mesaj

en: Ignore
ro: Ignoră

en: About
ro: Despre
