Reviewer (1.1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Message
sv: Meddelande

en: Ignore
sv: Ignorera

en: Reason
sv: Orsak

en: About
sv: Om

en: Result ID
sv: ID för resultat
