Reviewer (1.1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Message
ta: செய்தி

en: Ignore
ta: தவிர்

en: About
ta: பற்றி
