Reviewer (1.1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Development
uk: Розробка

en: Message
uk: Повідомлення

en: Ignore
uk: Нехтувати

en: Reason
uk: Підстава

en: About
uk: Про модуль

en: Result ID
uk: ID результату

en: Reviewer
uk: Рецензент
