Reviewer (1.2.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Development
cs: Vývoj

en: Message
cs: Zpráva

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Reason
cs: Důvod

en: About
cs: Popis

en: Result ID
cs: ID výsledku
