Reviewer (1.2.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Message
el: Μήνυμα

en: Ignore
el: Παράβλεψη

en: Reason
el: Αιτία

en: About
el: Περί
