Reviewer (1.2.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Development
fa: توسعه

en: Message
fa: پیام

en: ID
fa: شناسه

en: Ignore
fa: چشم پوشی

en: Reason
fa: دلیل

en: About
fa: درباره
