Reviewer (1.2.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Development
he: פיתוח

en: Message
he: הודעה

en: Ignore
he: התעלמות

en: Reason
he: סיבה

en: About
he: אודות
