Reviewer (1.2.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Message
jv: Pesen

en: Ignore
jv: Abai

en: Reason
jv: Alesan

en: About
jv: Ngenani
