Reviewer (1.2.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Ignore
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸು

en: Reason
kn: ಕಾರಣ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Reviewer
kn: ಅವಲೋಕಿಸಿದವರು
