Reviewer (1.2.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Development
sk: Vývoj

en: Message
sk: Správa

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Reason
sk: Dôvod

en: About
sk: Informácie o
