Reviewer (1.2.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Development
vi: Phát triển

en: Message
vi: Thông điệp

en: ID
vi: Mã

en: Ignore
vi: Bỏ qua

en: Reason
vi: Lí do

en: About
vi: Giới thiệu
