Reviewer (1.2.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Status
es: Estado

en: Development
es: Desarrollo

en: Message
es: Mensaje

en: Ignore
es: Ignorar

en: Reason
es: Razón

en: About
es: Acerca de

en: Result ID
es: ID del resultado
