Reviewer (1.2.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Message
gl: Mensaxe

en: Ignore
gl: Ignorar

en: About
gl: Información
