Reviewer (1.2.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Status
be: Статус

en: Development
be: Распрацоўка

en: Message
be: Паведамленне

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Ignore
be: Ігнараваць

en: About
be: Аб
