Reviewer (1.2.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Status
et: Olek

en: Development
et: Arendus

en: Message
et: Teade

en: Ignore
et: Eira

en: Reason
et: Põhjus

en: About
et: Programmist
