Reviewer (1.2.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Ignore
gu: અવગણો

en: About
gu: વિશે
