Reviewer (1.2.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Status
it: Stato

en: Development
it: Sviluppo

en: Message
it: Messaggio

en: Ignore
it: Ignora

en: Reason
it: Ragione

en: About
it: Informazioni
