Reviewer (1.2.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Message
lt: Žinutė

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Reason
lt: Priežastis

en: About
lt: Apie
