Reviewer Notes (1.0.0-rc1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Tags
af: Etikette

en: Settings
af: Verstellings

en: Path
af: Pad

en: Created
af: Geskep

en: Filter
af: Filtreer

en: Delete all
af: Wis alles uit
