Reviewer Notes (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Tags
ar: وسوم

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Path
ar: المسار

en: Manage
ar: تسيير

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Filter
ar: انتقاء

en: Delete all
ar: حذف الكل

en: Pattern
ar: النموذج

en: Changed
ar: تم التغير

en: Select
ar: إختيار
