Reviewer Notes (1.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Tags
az: Teqlər

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Path
az: Yol

en: Manage
az: İdarə et

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Pattern
az: Nümunə

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Select
az: Seçin
