Reviewer Notes (1.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Tags
bg: Таг

en: Settings
bg: Настройки

en: Path
bg: Път

en: Created
bg: Създадено

en: Filter
bg: Филтър

en: Delete all
bg: Изтрий всички

en: Note
bg: Бележка

en: Select
bg: Избери
