Reviewer Notes (1.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Select
bo: གདམ་གསེས
