Reviewer Notes (1.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Tags
cs: Štítky

en: Settings
cs: Nastavení

en: Path
cs: Cesta

en: Manage
cs: Správa

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Filter
cs: Filtr

en: Delete all
cs: Smazat vše

en: Changed
cs: Změněno

en: Select
cs: Vybrat

en: Report
cs: Výkaz

en: URL rules
cs: Pravidla URL
