Reviewer Notes (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Path
el: Διαδρομή

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Delete all
el: Διαγραφή όλων

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Select
el: Επιλογή

en: Report
el: Αναφορά
