Reviewer Notes (1.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Path
fa: مسیر

en: Manage
fa: مدیریت

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Filter
fa: فیلتر

en: Delete all
fa: حذف همه

en: Note
fa: یادداشت

en: Pattern
fa: الگو

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Select
fa: انتخاب

en: Report
fa: گزارش
