Reviewer Notes (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Tags
is: Frámerki

en: Settings
is: Setingar

en: Path
is: Leið

en: Created
is: Stovnað

en: Filter
is: Filtur

en: Delete all
is: Strika alt
