Reviewer Notes (1.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Tags
id: Tag

en: Settings
id: Pengaturan

en: Path
id: Jalur

en: Manage
id: Kelola

en: Created
id: Dibuat

en: Delete all
id: Hapus semua

en: Pattern
id: Pola

en: Changed
id: Berubah

en: Select
id: Pilih

en: Report
id: Laporkan
