Reviewer Notes (1.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Filter
km: តម្រង

en: Delete all
km: លុប​ទាំងអស់
