Reviewer Notes (1.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Tags
lv: Birkas

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Path
lv: Ceļš

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Delete all
lv: Dzēst visus

en: Note
lv: Piezīme

en: Pattern
lv: Modelis

en: Changed
lv: Labots

en: Select
lv: Izvēlēties
