Reviewer Notes (1.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Tags
my: Tag များ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်
