Reviewer Notes (1.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Tags
pl: Tagi

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Path
pl: Ścieżka

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Created
pl: Utworzono

en: Filter
pl: Filtr

en: Delete all
pl: Usuń wszystko

en: Note
pl: Notatka

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Select
pl: Wybierz

en: Report
pl: Raport

en: Delete selected
pl: Usuń zaznaczone

en: Export CSV
pl: Eksportuj CSV
