Reviewer Notes (1.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Tags
ru: Теги

en: Settings
ru: Настройки

en: Path
ru: Путь

en: Manage
ru: Управление

en: Created
ru: Создано

en: Filter
ru: Фильтр

en: Delete all
ru: Удалить все

en: Pattern
ru: Шаблон

en: Changed
ru: Изменение

en: Select
ru: Выбрать

en: Report
ru: Отчёт

en: Delete selected
ru: Удалить выбранные

en: URL rules
ru: URL правила
